O nas

Czyli co robimy i co nas fascynuje...

Wedkarski Bydgoszcz
 

Wędkuję od dziecka, czyli już prawie trzydzieści lat

Na początku było to wędkarstwo spławikowe i gruntowe. W związku z coraz większym brakiem czasu, kilkanaście lat temu zafascynowałem się wędkarstwem spinningowym i od tego czasu z upodobaniem oddaje się tej metodzie.

Przez wiele dni spędzonych na wyprawach wędkarskich zdobyłem niemałe doświadczenie. Od kilku lat próbuję również przygody z wędkarstwem muchowym, na razie z różnymi efektami, ale jest to bardzo emocjonująca metoda, którą polecam wszystkim lubiących wędrowanie z wędką nad dziką rzeką.

Moja pasja do wędkarstwa zaowocowała powstaniem Sklepu Wędkarskiego “WOBLER” ukierunkowanego szczególnie na spinning. Jak sama nazwa wskazuje, również na woblery, których w sklepie jest bardzo szeroka oferta, podobnie jak innych sztucznych przynęt. Jednak niezależnie od tego jaką metodą wędkujesz, napewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie. Sam służę pomocą przy doborze sprzętu, jak i fachową poradą.W sklepie dowiesz się również dużo o aktualnej sytuacji na okolicznych łowiskach i nie tylko.

W branży wędkarskiej pracuję od 2005r. tak więc moja wiedza na temat sprzętu jest spora, sam wybieram produkty, które znajdują się na półkach mojego sklepu.

 

Stowarzyszenie POTOK II
Stowarzyszenie POTOK II

POTOK II to wędkarze, miłośnicy rzek o charakterze górskim, w których bytują ryby szlachetne. Ich głównym celem jest ochrona oraz przywrócenie populacji ryb łososiowatych w rzece Brdzie.

Polecamy

sklepwobler.pl
Plecionka MUSTAD Wish 8x na metry jasnozielona

Plecionka MUSTAD Wish 8x na metry jasnozielona

Rewelacyjna 8krotnie pleciona linka z włókien spectra, niesamowicie gładka, cicha i okrągła, doskonały stosunek cena/jakość. Dodaj do zamówienia ile metrów potrzebujesz, nawiniemy dla Ciebie odpowiednią ilość na specjalnej maszynie lub przyjdź do nas z kołowrotkiem
Sprawdź w sklepie

Sklep Wędkarski “WOBLER”

 

ul. Jagiellońska 73
85-027 Bydgoszcz

czynne:
poniedziałek: 10-17

wtorek: 10-17

środa: 10-17

czwartek: 10-17

piątek: 10-17

sob: nieczynne

Telefon firmowy: (52) 524 35 95
Telefon komórkowy: 530 884 886
E-mail:  sklep@wedkarski-bydgoszcz.pl

Formy płatności: Gotówka, Karta, Bony Sodexo, Raty, PayPal, Payu

Sklep internetowy: www.sklepwobler.pl

© 2005 - 2019 Sklep Wędkarski "Wobler". Wszelkie prawa zastrzezone. Budowa stron internetowych