Blog

Ciekawostki, nowości, porady...

Wedkarski Bydgoszcz
 

Porady

 • Okoniowa dłubanina
  Okoniowa dłubanina

  Okonie to jeden z moich ulubionych gatunków. Łowię je od kiedy pamiętam, czyli prawie 30lat. W tym czasie diametralnie zmienił się sprzęt, techniki połowu oraz przynęty. W chwili obecnej mamy taki wybór, że jeżeli dobierzemy zestaw i metodę do swoich preferencji, łowienie tych pasiastych rozbójników może nam dać mnóstwo frajdy.

 • Szczupakowa zajawka
  Szczupakowa zajawka

  Długo wyczekiwana majówka zbliża się wielkimi krokami. Wielu z Was odlicza dni do rozpoczęcia sezonu szczupakowego. Ja również lubię polować na te drapieżniki, choć nie ukrywam, że największą frajdę mam jak łowię ryby 80+ i na takie się nastawiam. Jak mam łowić mniejsze to wolę poszukać okoni lub pstrągów :)

 • Sezon pstrągowy za pasem
  Sezon pstrągowy za pasem

  Wraz z końcówką sezonu, kiedy ostatnie wyprawy szczupakowo-sandaczowe mają sie ku końcowi, w mojej głowie pojawia się tęsknota za ukochanymi "kropkami" czyli pstrągami potokowymi :) Uganiam się za nimi od 1994r. i chyba tak już zostanie dopóki mi sił i zdrowia starczy na przemierzanie kilometrów dzikimi brzekami rzek w poszukiwaniu kolejnego "kierwonika odcinka" czyli grubego pstrąga. Sezon prawie zawsze rozpoczynam 1 stycznia, koło południa :) wiadomo, że po Sylwestrze trzeba trochę odpocząć.

Polecamy

sklepwobler.pl
Dragon Moderate II

Dragon Moderate II

Seria Dragon MODERATE to owoc naszego wyjazdu do Japonii, na tamtejsze krajowe targi wędkarskie. Trudno byłoby ukrywać, że już od pewnego czasu zwracaliśmy uwagę na znaczący postęp w dziedzinie konstrukcji i designu wędzisk spinningowych, jaki dokonywał się na rynku japońskim.
Sprawdź w sklepie

Sklep Wędkarski “WOBLER”

 

ul. Jagiellońska 73
85-027 Bydgoszcz

czynne:
poniedziałek: 10-17

wtorek: 10-17

środa: 10-17

czwartek: 10-17

piątek: 10-17

sob: nieczynne

Telefon firmowy: (52) 524 35 95
Telefon komórkowy: 530 884 886
E-mail:  sklep@wedkarski-bydgoszcz.pl

Formy płatności: Gotówka, Karta, Bony Sodexo, Raty, PayPal, Payu

Sklep internetowy: www.sklepwobler.pl

© 2005 - 2020 Sklep Wędkarski "Wobler". Wszelkie prawa zastrzezone. Budowa stron internetowych