Blog

Ciekawostki, nowości, porady...

Wedkarski Bydgoszcz
 

Nowości

Jesienne dostawy od ZEBCO, BROWNING oraz QUANTUM cz. 1

brak komentarzy

Okres świąteczny już niedługo. W marketach pojawiają się pierwsze czekoladowe mikołaje, reklamy w telewizji już napędzają święta. My za to po prostu przygotowujemy pomysły na wartościowy prezent. 

 

Jesienne dostawy od ZEBCO, BROWNING oraz QUANTUM cz. 1

W listopadzie mamy kilka propozycji, które ucieszą łowców białorybu. Do metody odległościowej jak również lżejszego feedera, czy nawet do method feedera ze stajni marki BROWNING pojawił się u nas Browning Hybrid CF. Ten kołowrotek jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie porzebują albo nie lubią używać kołowrotków z wolnym biegiem. 

Wypłycona szpula pozwoli na nawinięcie żyłki w takiej ilości, której akurat potrzeba. Przy pojemności średnicy 0,20mm na poziomie 110m przy rozmiarze 4000 obsłuży koszyczki do 30g zapewniając optymalne dopasowanie do warunków pogodowych i specyfiki łowiska, a jednocześnie korzystając z żyłek o średnicy 0,16-18mm idealnie sprawdzi się do metody odległościowej, gdyż powinna pomieścić około 150m żyłki. Perforacje nie tylko zdobią, ale również odchudzają kołowrotek, dzięki temu rozmiar 3000 waży tylko 285g co jest jego niewątpliwą zaletą przy metodzie odległościowej. Ciepły piankowy uchwyt oraz rolka kabłąka, która uniemożliwia skręcanie żyłki oraz precyzyjny nawój stawia ten kołowrotek w bardzo wysokiej pozycji dla wędkarzy i znacząco poprawia komfort łowienia.

Do kołowrotków z wolnym biegiem dołożyliśmy dwie ciekawe propozycje. BROWNING Hybrid (BF) BAITFEEDER to zalety kołowrotka w wersji CF, jednak przygotowany został z myślą o cięższym łowieniu gruntowym, dzięki temuzaopatrzono go w głębszą szpulę zdolną pomieścić żyłkę o średnicy 0,26mm na poziomie 150m, co zaspokaja potrzeby nawiniętego odcinka jak również zapewnia odpowiednią dużo żyłki do dalszych rzutów. 

Do tego dla naprawdę cięzkich zestawów, do łowienia na trudnych rzekach, gdzie zasięg rzutu z brzegu jest istotny, a głębokości czy nurt wymagają koszyczka od odpowiedniej wadze sprowadziliśmy model BROWNING Force Feeder Extreme FD 860. Ten kołowortek dzięki swojemu rozmiarowi (6000) sprawdzi się łowiąc duże leszcze, liny czy nawet gabarytowe karpie oraz niewielkie sumy. Przy stosunkowo małym przełożeniu, które tylko go wzmacnia, gdyż przekładnia ma więcej materiału na zębach, dochodzi ekstremalnie wypłycona, jednakże pojemna szpula typu long cast, dzięki której rzuty są bardzo dalekie. Dla takiego rozwiązania uzyskanospory nawój na jeden obrót korbą na poziomie 103cm, co pozwoli sprawnie zwinąć zestaw i poprawić jego usytuowanie.

Na sam koniec dla zestawów budżetowych do odległościówki oraz light feedera sprowadziliśmy model łączący klasycznego Ambition'a z zastosowanie parametrów dostosowujących go do Matcha i Feedera. Tym samym BROWNING Ambition M/F FD został wyposażony w wypłyconą szpulę, choć już w bardziej klasycznym kształcie. Oszczędzono na materiale korpusu, dzięki temu, że zastosowano tworzywo na zewnątrz a wszystkie elementy, które wymagają mocy wykonanao ze stopów metali, kołworotek jest w przystępnej cenie nadal oferując bardzo przyzwoite paramatry użytkowe i komfort łowienia. Idealny do zestawów budżetowych, bądź osób, które mogą łowić tylko w weekendy.

 

Na koniec przypominamy, że dla zamówień powyżej 150zł wyślemy przesyłkę kurierem na nasz koszt, a jeśli tylko założysz konto w SklepWobler.pl skorzystasz z programu lojalnościowego z przejrzystymi zasadmi i rabatem uzyskanym dożywotnio, aby zakupy były jeszcze przyjemniejsze! 

+ Dzień Darmowej Dostawy w SklepWobler.pl

Polecamy

sklepwobler.pl
Wędki DRAGON Nano Lite XT80C PROMOCJA

Wędki DRAGON Nano Lite XT80C PROMOCJA

Spinningi NanoLITE XT80C konstruowane są z najnowszych mat grafitowych japońskiej firmy Toray Komponenty wykończeniowe serii NanoLITE to: przelotki Titanium SiC z superlekkimi, ale bardzo mocnymi i elastycznymi ramkami; uchwyt kołowrotka Fuji IPS; najwyższej klasy twarda pianka EVA; dwuskładnikowy, niestarzejący się epoksydowy lakier do omotek; omotki Gudebrod.
Sprawdź w sklepie

Sklep Wędkarski “WOBLER”

 

ul. Jagiellońska 73
85-027 Bydgoszcz

Sprzedaż stacjonarna zawieszona do odwołania

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień złożonych na www.sklepwobler.pl

Jednocześnie informujemy, że wysyłamy gratis zamówienia złożone na www.sklepwobler.pl od 150pln

Dla użytkowiników allegro, przypominamy iż darmowa wysyłka w programie smart już od 40pln, nasz nick: pietruszka10
 

Telefon firmowy: (52) 524 35 95
Telefon komórkowy: 530 884 886
E-mail:  sklep@wedkarski-bydgoszcz.pl

Formy płatności: Gotówka, Karta, Bony Sodexo, Raty, PayPal, Payu

Sklep internetowy: www.sklepwobler.pl

© 2005 - 2023 Sklep Wędkarski "Wobler". Wszelkie prawa zastrzezone. Budowa stron internetowych