Blog

Ciekawostki, nowości, porady...

Wedkarski Bydgoszcz
 

Informacje

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęsliwego Nowego Roku

brak komentarzy

Czas końca roku to czas dla wielu zbyt zabiegany, żeby poczuć magię tych świąt.Może to sarkastyczne, ale wierzymy, że pomimo standardowego biegania za prezentami, przygotywywaniem potraw znajdzie się czas na uśmiech i chwilę relaksu.

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęsliwego Nowego Roku

Dla wędkarzy okres ten, to często wieczory i weekendy w domu. Wielu z nas sezon zamyka z nadejściem jesieni, inni wytrwają do pierwszych przymrozków, a jeszcze inni z wyczekiwaniem patrzą na pierwszy przymrozek, aby chociaż podlodowo realizować swoją pasję. 

Niezależnie jak to traktujesz, czy jesteś hobbystą-amatorem, czy wieloletnim wędkarzem, a może nawet zawodnikiem, który cały rok spędza na rybach. Życzymy Ci, aby pomimo coraz większej komercjalizacji świąt był to czas, który spędzisz z rodziną, niezależnie od waszych relacji. Żeby nawet jeśli nie będziecie mogli być współnie przy jednym stole zadzwonisz i złożysz najbliższym szczerze życzenia, płynące z serca, gdyż są to przecież Ci najbliższi. 

Byś znalazł czas na zaśpiewanie kolęd, pobawienie się z dziećmi, zagranie w planszówkę, wyłączając telewizor, gdyż taki czas, że jednak wszyscy mniej czy, bardziej próbują znaleźć czas i spotkać się występuję raz w roku. 

Piękny czas, kiedy dzieci nie mogą się doczekać prezentów, chcą podjadać w kuchni, bo tyle dobrego jest przygotowywane. Uśmiechnij się, nawet jeśli mocy już nie ma, prace łączysz z gotowaniem, sprzątaniem i bieganiem za upominkiem. Powiedz kilka miłych słow, sobie i innym, powygłupiaj się, rozmawiaj. Przecież nastrój świąt tworzą ludzie, będący wspólnie przy stole, zatem niech ten czas będzie najmilszy, najweselszy i bez konfliktów. 

Zatem Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęsliwego Nowego Roku

życzy wam drodzy klienci, wędkarze, koledzy po kiju

Zespół

SklepWobler.pl

+ Godziny otwarcia w okresie świąteczno-noworocznym.

Polecamy

sklepwobler.pl
Plecionka MUSTAD Wish 8x na metry jasnozielona

Plecionka MUSTAD Wish 8x na metry jasnozielona

Rewelacyjna 8krotnie pleciona linka z włókien spectra, niesamowicie gładka, cicha i okrągła, doskonały stosunek cena/jakość. Dodaj do zamówienia ile metrów potrzebujesz, nawiniemy dla Ciebie odpowiednią ilość na specjalnej maszynie lub przyjdź do nas z kołowrotkiem
Sprawdź w sklepie

Sklep Wędkarski “WOBLER”

 

ul. Jagiellońska 73
85-027 Bydgoszcz

czynne:
poniedziałek: 10-17

wtorek: 10-17

środa: 10-17

czwartek: 10-17

piątek: 10-17

sob: nieczynne

Telefon firmowy: (52) 524 35 95
Telefon komórkowy: 530 884 886
E-mail:  sklep@wedkarski-bydgoszcz.pl

Formy płatności: Gotówka, Karta, Bony Sodexo, Raty, PayPal, Payu

Sklep internetowy: www.sklepwobler.pl

© 2005 - 2019 Sklep Wędkarski "Wobler". Wszelkie prawa zastrzezone. Budowa stron internetowych