Blog

Ciekawostki, nowości, porady...

Wedkarski Bydgoszcz
 

6 urodziny www.sklepwobler.pl i Dni z Dragonem

brak komentarzy

W dniach 10-11.03.2017r www.sklepwobler.pl obchodził swoje szóste urodziny, przy tej okazji odbywał się również w sklepie pokaz marki DRAGON

6 urodziny www.sklepwobler.pl i Dni z Dragonem

Czas tak szybko leci, że nawet się nie zorientowałem jak minęło 6lat od powstania www.sklepwobler.pl , przy tej okazji chciałbym serdecznie podziekować wszystkim naszym klientom, bo to dzięki Wam istniejemy już 6lat i mamy motywację do działania :)

Drugi rok z rzędu połączyliśmy urodziny sklepu z pokazam marki DRAGON, ma to swoje plusy, ponieważ dla chętnych zobaczyć nowości DRAGONA czekał urodzinowy tort i kawa :) wszystko odbywało się w przyjacielskiej i miłej atmosferze.

Dragon przygotował konkurs z cennymi nagrodami, jak co roku. Tym razem losowanie odbyło się z transmisją na żywo :)

Odwiedziło nas sporo naszych stałych klientów, ale pojawiło się też dużo nowych twarzy. Twarzą DRAGONA na naszym pokazie był Krzysztof Schmid, który odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące sprzętu. Służył też fachowym doradztwem i pomocą.

Największym zainteresowanien jeżeli chodzi o kołowrotki cieszyły się: Okuma Inspira C-40X, Dragon Fishmaker Ti oraz Okuma Tactic Baitfeeder. Z promocyjnych: Dragon Ultima II, Team Dragon 920iZ, Dragon Metal Guide II oraz Dragon NanoLite XT60C. Z nowych wędek dobre opinie uzyskały: Dragon Street Fishing, nowa odsłona Dragon Millenium HDG, Dragon NanoCore oraz wklejanki Fishmaker. Z promocyjnych propozycji najchętniej wybierane były Dragon NanoForce, HM69 Pike, Dragon Viper HD oraz castingowe Dragon Guide Select, do tych ostatnich, klienci najchętniej podpinali kultowy już model multiplikatora Team Dragon HS200iL, do cięższych zestawów Multiplikator Team Dragon Big Bait MF250i , a do lekkiego castingu Okuma Cerros 266LX. Do zestawów klienci dobierali żyłki Dragon X-treme, HM80 oraz Dragon Specialist. Z plecionek prym wiodły HM8X Forte, Dragon Nano Clear, Dragon Nano Ultra, Guide 8x oraz Momoi Ryujin i Momoi Oshikage. Sporo osób uzupełniało swoje pudełka o nowe modele woblerów Salmo oraz przypony szczupakowe, bo sezon za pasem :)

Podsumowując, zarówno urodziny jak i pokaz z Dragonem bardzo udane :) Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie oraz urodzinowe upominki :) Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w tym samym miejscu w jeszcze liczniejszym gronie :)

Pozdrawiamy

www.sklepwobler.pl

www.wedkarski-bydgoszcz.pl

www.facebook.com/SklepWobler

 

+ Wędkarskie wakacje w Aktiv Hotel Gargantini

Polecamy

sklepwobler.pl
Wędki DRAGON Nano Lite XT80C PROMOCJA

Wędki DRAGON Nano Lite XT80C PROMOCJA

Spinningi NanoLITE XT80C konstruowane są z najnowszych mat grafitowych japońskiej firmy Toray Komponenty wykończeniowe serii NanoLITE to: przelotki Titanium SiC z superlekkimi, ale bardzo mocnymi i elastycznymi ramkami; uchwyt kołowrotka Fuji IPS; najwyższej klasy twarda pianka EVA; dwuskładnikowy, niestarzejący się epoksydowy lakier do omotek; omotki Gudebrod.
Sprawdź w sklepie

Sklep Wędkarski “WOBLER”

 

ul. Jagiellońska 73
85-027 Bydgoszcz

Sprzedaż stacjonarna zawieszona do odwołania

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień złożonych na www.sklepwobler.pl

Jednocześnie informujemy, że wysyłamy gratis zamówienia złożone na www.sklepwobler.pl od 150pln

Dla użytkowiników allegro, przypominamy iż darmowa wysyłka w programie smart już od 40pln, nasz nick: pietruszka10
 

Telefon firmowy: (52) 524 35 95
Telefon komórkowy: 530 884 886
E-mail:  sklep@wedkarski-bydgoszcz.pl

Formy płatności: Gotówka, Karta, Bony Sodexo, Raty, PayPal, Payu

Sklep internetowy: www.sklepwobler.pl

© 2005 - 2023 Sklep Wędkarski "Wobler". Wszelkie prawa zastrzezone. Budowa stron internetowych